Zľavy dňa každý deň pre vás náhodne vyberáme 60 titulov

  • ODHALENA

ODHALENA

MALPASOVA JODI ELLEN

zľava

Livy nikdy nezažila toľko vášne ako po boku božského Millera Harta. Tajomný a príťažlivý muž ju zahŕňa pozornosťou, akú žiadnej žene nedoprial. Zbožňuje ju, chráni a zvádza hriešnymi spôsobmi. Lenže Miller Hart nie je slobodný muž. Upísal sa človeku, ktorý ho nikdy neomilostí. Miller svoj dlh ešte nesplatil a city k obdivovanej žene predstavujú len chúlostivú prekážku na ceste za plnením záväzkov. Miller urobí čokoľvek, aby Livy ochránil, hoci to znamená riskovať vlastný život. Livy sa postupne dozvedá celú pravdu o Millerových začiatkoch, jeho detstve, ale aj o svojej matke. Konečne pochopí, prečo ich chce celý svet rozdeliť. Naivne si myslela, že prekoná všetky úskalia, veď ich vzťah vydržal tak veľa. No zrazu sa ocitá v slepej uličke, bezmocná a zúfalá, lebo Millerovo riešenie je pre ňu neprijateľné.
Livy mala stráviť s tajomným Millerom Hartom len jedinú noc, ale tá sa pretiahla na dlhé týždne. Možno sú odhalenia tou poslednou kvapkou, ktorá všetko nadobro ukončí.
Román Odhalená je veľkolepým finále nespútaného milostného príbehu dvoch komplikovaných duší.

Z anglického originálu Unveiled (Forever, An imprint of Grand Central Publishing, New York 2015) preložila Andrea Vargovčíková.

Vydavateľ: IKAR, a.s.
Žáner: Svetová súčasná
Počet strán: 352
Šírka / výška (mm): 153 / 233
Váha (g): 542
Viazanie: viazaná
ISBN: 9788055168319

ďalšie diela autora:

  • PRIZNANIE TOHTO MUZA
  • ZAKAZANA
  • ZAKAZANA.
  • ODHALENA.
Zakázníci, ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili tiež