Lyoness nákupné spoločenstvo

Elektronický obchod KNIHA je partnerom zľavového systému Lyoness. Lyoness je nákupné spoločenstvo, ktoré združuje niekoľko tisíc obchodných spoločností z každej oblasti (od benzínových púmp až po potravinové reťazce), v ktorých keď nakupujete, získavate zľavu - peniaze späť na Váš Lyoness účet a naviac aj nákupné body, ktoré môžete zamieňať za tovar alebo služby u Lyoness partnerov. Aby ste mohli získavať výhody klubu Lyoness, zadajte Vaše Lyoness číslo v profile svojho osobného konta na 'kniha.sk' po prihlásení.

Viac o klube Lyoness sa dozviete TU.Nemáte ešte Lyoness číslo? Staňte sa našim Lyoness zákazníkom a získajte ešte viac!

Ak nemáte ešte svoje Lyoness číslo a chcete sa stať členom nákupného spoločenstva Lyoness a získať výhody z nakupovania na 'kniha.sk', my Vás registrujeme. Budete nielen aicky získavať zľavy z každého Vášho nákupu na Váš lyoness účet, ale trvalo Vám odpustíme poštovné z každého nákupu nad 7 eur.

a) vytvorte si konto v eshope registráciou TU
b) a po prihlásení zadajte registračný email pre Lyoness v časti MÔJ PROFILalebo

a) zatelefonujte na č. 0903 428 208, resp. kontaktujte nás emailom na kniha@kniha.sk

Ako sa stať členom KNIHA Lyoness?

Vyplňte pole "EMAIL PRE LYONESS" v profile svojho osobného konta na 'kniha.sk' po prihlásení (email pre Lyoness môže byť rovnaký ako registračný email pre Vaše KNIHA konto) a BEZPLATNE Vás zaregistrujeme do partnerského európskeho zľavového systému Lyoness. Registráciou v zľavovom systéme Lyoness sa k ničomu nezaväzujete, je bez akýchkoľvek poplatkov a svoj súhlas s registráciou môžete kedykoľvek vziať späť.